Doorgaan naar hoofdcontent

Voetbalstage / voetbalkamp in Antwerpen ( herfstvakantie, krokusvakantie, paasvakantie, zomer)

 

 Op deze pagina zal ik de recente stagemogelijkheden plaatsen waarop we ons zullen concentreren, of stagemogelijkheden waarvan ik denk dat het interessant is om aandacht aan te besteden. Ik zal hier informatie over de locatie en tijd van het seizoen posten. Daarom is deze pagina een permanente pagina en zal deze gerelateerd zijn aan onze keuzes in het huidige seizoen en onze mening. Het vorige stageoverzicht blijft op de informatiepagina staan. Maak daarom een ​​bladwijzer voor deze pagina of volg mijn social media-account voor de laatste updates.

Krokusstage 2021 K. Rupel Boom FC


 

 👉 https://bit.ly/3op4foT  

 KRBFC jeugdwerking, Allround Football en Nobensoccerfit slaan de handen in elkaar om deze stage te organiseren op de kunstgrasvelden van K.Rupel Boom FC.

Dit is een goede zet die kinderen tijdens de voorjaarsvakantie wat extra bewegingsmogelijkheden kan bieden.

Wil je meedoen? Wees er dan snel bij, want het aantal deelnemers is beperkt. Corona-maatregelen.

  • De stageperiode tijdens de voorjaarsvakantie is 4 dagen, 15 / 2-16 / 2-18 / 2-19 / 2
  • De indeling wordt uitgevoerd op leeftijd en zal volgens een vast schema 's morgens of' s middags plaatsvinden.
  • Het maximale aantal deelnemers per leeftijdsgroep is 30.

    Meisjes en jongens geboren tussen 2008 en jonger (inclusief) kunnen dus in 2015 deelnemen.
  • Deelname prijs is 10 euro per sessie. Een les is 2 uur training.

    Locatie: K.Rupel Boom Jeugdacademie “ De Schomme “ Schommelei -2850 te Boom
    De grote parking naast de voetbalvelden en het provinciaal domein De Schorre


 👉 https://bit.ly/3op4foT  

 

 

 

KERSTSTAGE JEUGD KRBFC 2020

In onzekere tijdperk van Corona brengen we graag goed nieuws aan u. We zijn goedgekeurd door de gemeente Boom en mogen volgens strikte afspraken ingezet worden voor de club en het Rupelgebied op K.Rupel Boom FC. organiseren een mini kerststage.

 

Reacties

Populaire posts van deze blog

We strive to develop quality mobile and web applications

Life isn't about finding. Life is about creating. Only those who risk going too far can possibly creating something valuable. I started a new company for custom web development and marketing.

See this video on Youtube

Dergatsjev show you fascinating and cool personal videos, which are provided with all kinds of tips & tricks. Whether it's match-play tutorials, live performances, football, entertainment or travel and events. You can find it on our own YouTube channel! fully provided with commentary, we show you the coolest videos. Subscribe now to our YouTube channel to stay informed of our latest and newest videos!  

Voetbaltrainer gezocht in Antwerpen, voetbaltrainer / coach worden? Gediplomeerde Jeugdtrainer?

Wij - K. Rupel Boom FC - zijn voor volgend seizoen 2021-2022 op zoek naar gemotiveerde jeugdtrainers. Wil je ons team komen versterken binnen ons nieuw project KRBFC 2.0, lees dan hieronder waarom jeugdtrainer worden bij KRBFC iets voor jou zou kunnen zijn ...   Waarom bij K.Rupel Boom FC jeugdopleider worden? Wij zijn een familiale club. We werken als "ONE TEAM" in een vernieuwde structuur en omkadering met topaccommodatie (nieuwe kunstgrasvelden). Je krijgt interne begeleiding, opleiding en ondersteuning aangeboden door onze club. Er zijn ook doorgroeimogelijkheden. We begeleiden spelers op interprovinciaal en/of regionaal niveau en bieden een combinatie van spelplezier en degelijke opleiding binnen één van onze ontwikkelingsfases 2v2/3v3/5v5/8v8/11v11. Momenteel zijn we op zoek naar nieuwe collega's voor verschillende leeftijdsgroepen. We hebben vacatures voor: T2 voor U19 & Beloften ( UEFA B of UEFA A & physical coaching zou een troef zijn )  U10IP ( Get.