Doorgaan naar hoofdcontent

Een Scratch spelletje die heeft mijn zoon zelf gemaakt, zonder mijn tussenkomst. ( Leren programmeren )

Een spelletje die heeft mijn zoon zelf gemaakt, zonder mijn tussenkomst.  Bijzonder trots op. ๐Ÿ˜…๐Ÿ˜…๐Ÿ˜‚

Met Scratch kunt u uw eigen interactieve verhalen, games en animaties schrijven en uw creaties delen met anderen in de online community. Scratch helpt jongeren de basisvaardigheden van creatief denken, systematisch redeneren en samenwerking in de 21e eeuw te leren. Scratch is een project van de Lifetime Kindergarten Group van het MIT Media Lab. Het wordt gratis verspreid.


        


                                        https://scratch.mit.edu/projects/398562536/fullscreen/                                       


                                          https://scratch.mit.edu/projects/380876041/fullscreen/


Leren programmeren

Programmeren is niet alleen leuk, maar het kan ook je creativiteit en logisch denken, ruimtelijk inzicht en probleemoplossende vaardigheden verbeteren. Bovendien verlangt het bedrijf programmeurs. Er zijn genoeg redenen om te leren programmeren! Met Scratch leer je programmeren in je eigen tempo. Door praktische cursussen voor beginnende en gevorderde programmeurs leer je gestructureerd en / of objectgericht programmeren. U kunt de cursus op elk moment starten en praktijkgericht lesmateriaal en online begeleiding van professionele docenten leren, afhankelijk van de werkelijke behoeften.
Reacties

Populaire posts van deze blog

We strive to develop quality mobile and web applications

Life isn't about finding. Life is about creating. Only those who risk going too far can possibly creating something valuable. I started a new company for custom web development and marketing.

See this video on Youtube

Dergatsjev show you fascinating and cool personal videos, which are provided with all kinds of tips & tricks. Whether it's match-play tutorials, live performances, football, entertainment or travel and events. You can find it on our own YouTube channel! fully provided with commentary, we show you the coolest videos. Subscribe now to our YouTube channel to stay informed of our latest and newest videos!  

Voetbaltrainer gezocht in Antwerpen, voetbaltrainer / coach worden? Gediplomeerde Jeugdtrainer?

Wij - K. Rupel Boom FC - zijn voor volgend seizoen 2021-2022 op zoek naar gemotiveerde jeugdtrainers. Wil je ons team komen versterken binnen ons nieuw project KRBFC 2.0, lees dan hieronder waarom jeugdtrainer worden bij KRBFC iets voor jou zou kunnen zijn ...   Waarom bij K.Rupel Boom FC jeugdopleider worden? Wij zijn een familiale club. We werken als "ONE TEAM" in een vernieuwde structuur en omkadering met topaccommodatie (nieuwe kunstgrasvelden). Je krijgt interne begeleiding, opleiding en ondersteuning aangeboden door onze club. Er zijn ook doorgroeimogelijkheden. We begeleiden spelers op interprovinciaal en/of regionaal niveau en bieden een combinatie van spelplezier en degelijke opleiding binnen รฉรฉn van onze ontwikkelingsfases 2v2/3v3/5v5/8v8/11v11. Momenteel zijn we op zoek naar nieuwe collega's voor verschillende leeftijdsgroepen. We hebben vacatures voor: T2 voor U19 & Beloften ( UEFA B of UEFA A & physical coaching zou een troef zijn )  U10IP ( Get.