Doorgaan naar hoofdcontent

6 tips over hoe je een ontslag verklaart aan je volgende werkgeverJe voelt je rot, want je hebt zojuist de zak gekregen! Er is niets mis mee om wat tijd voor jezelf te nemen i.v.m. de verwerking hiervan, maar wees niet te lang getreurd! In plaats daarvan, focus jezelf op het vinden van een nieuwe uitdaging en wacht hier niet te lang mee. Je wilt natuurlijk geen gat creëren in je CV. Maar stel je voor dat het moment is aangebroken dat je op gesprek mag komen bij je potentiële nieuwe werkgever, hoe ga je jouw ontslag verklaren?1. Wees eerlijk

Ongeacht voor wat je gaat solliciteren, wees te allen tijde eerlijk. Je hoeft het niet te verzwijgen dat je ontslag hebt gekregen. Sterker nog: als je het verzwijgt en je potentiële baas komt erachter, is dat niet bevorderlijk voor de band tussen jullie. Werkgevers gaan steeds vaker op onderzoek uit naar hun potentiële werknemers om alvast een beeld van ze te vormen alvorens een gesprek aan te gaan.2. Wees optimistisch

Vertel in het kort en op een leuke, optimistische manier wat je hebt opgestoken bij je vorige baan en wat zich af heeft gespeeld. Je kunt praten over je favoriete werkgerelateerde activiteiten, maar let erop dat je nooit slecht over je oude collega's praat. Dat komt uiteraard ook niet goed over op je potentiële baas. In slechtste geval heb je Vindazo Vacatures om werk te vinden, hou het altijd bij de hand en kijk af en toe updates.3. Leuke ervaring met je oude collega's

Als je toch over je ex-collega's wilt praten, vertel dan over de leuke ervaringen die je met ze hebt gehad en over hoe goed je met ze kon samenwerken. Op die manier laat je duidelijk merken dat het feit dat je ontslagen bent, niet aan jou lag.4. Ga studeren

Misschien heb je ontslag gekregen omdat je niet kon voldoen aan wat men van je verwachtte. In de tijd dat je geen werk hebt, is het misschien een idee om te kijken hoe je jezelf kunt gaan ontwikkelen. Ga bij jezelf na welke vaardigheden je miste bij je vorige werkgever en kijk voor een cursus of studie waardoor je die vaardigheden kunt bijspijkeren. Dit kun je weer noteren op je CV, wat leidt tot een sterkere positie op de arbeidsmarkt.5. Wees niet bang om je fouten toe te geven

Dit is iets wat werknemers juist graag zien; iemand die niet bang is om zijn of haar fouten toe te geven. Als je eerlijk kunt zijn naar jezelf en bereid bent om te groeien, zal dat alleen maar gewaardeerd worden.6. Maak gebruik van aanbevelingen

Er is vast wel iemand uit je arbeidsverleden die jou zal aanbevelen bij je potentiële nieuwe werkgever. Het wekt meer vertrouwen op als hij of zij van een ander hoort wat voor goede werknemer jij bent en wat voor kwaliteiten jij bezit.

Sollicitatie tips?

 ontslagbrief schrijven, motivatiebrief voorbeeld, cv opstellen zie Vindazo

Reacties

Populaire posts van deze blog

We strive to develop quality mobile and web applications

Life isn't about finding. Life is about creating. Only those who risk going too far can possibly creating something valuable. I started a new company for custom web development and marketing.

See this video on Youtube

Dergatsjev show you fascinating and cool personal videos, which are provided with all kinds of tips & tricks. Whether it's match-play tutorials, live performances, football, entertainment or travel and events. You can find it on our own YouTube channel! fully provided with commentary, we show you the coolest videos. Subscribe now to our YouTube channel to stay informed of our latest and newest videos!  

Voetbaltrainer gezocht in Antwerpen, voetbaltrainer / coach worden? Gediplomeerde Jeugdtrainer?

Wij - K. Rupel Boom FC - zijn voor volgend seizoen 2021-2022 op zoek naar gemotiveerde jeugdtrainers. Wil je ons team komen versterken binnen ons nieuw project KRBFC 2.0, lees dan hieronder waarom jeugdtrainer worden bij KRBFC iets voor jou zou kunnen zijn ...   Waarom bij K.Rupel Boom FC jeugdopleider worden? Wij zijn een familiale club. We werken als "ONE TEAM" in een vernieuwde structuur en omkadering met topaccommodatie (nieuwe kunstgrasvelden). Je krijgt interne begeleiding, opleiding en ondersteuning aangeboden door onze club. Er zijn ook doorgroeimogelijkheden. We begeleiden spelers op interprovinciaal en/of regionaal niveau en bieden een combinatie van spelplezier en degelijke opleiding binnen één van onze ontwikkelingsfases 2v2/3v3/5v5/8v8/11v11. Momenteel zijn we op zoek naar nieuwe collega's voor verschillende leeftijdsgroepen. We hebben vacatures voor: T2 voor U19 & Beloften ( UEFA B of UEFA A & physical coaching zou een troef zijn )  U10IP ( Get.