Doorgaan naar hoofdcontent

Welk loon vraag ik tijdens een sollicitatiegesprek? ( Vindazo tips )

Onderhandelen over je loon doe je zo


Hoewel je voor jezelf wellicht al uitgemaakt hebt wat je minimaal wil verdienen, is het geen goed idee dit meteen aan je toekomstige werkgever te laten weten. Op die manier laat je ruimte om te onderhandelen en gooi je niet direct al je kaarten op tafel. Heb jij een minimumloon in gedachten dat lager is dan hetgeen je werkgever aan dacht, dan verlies je al voor een groot stuk de kans op dat hoger loon.
Naast je loon kunnen ook andere zaken een belangrijke rol spelen. Wat vind je van een dertiende maand? Gaat je voorkeur eerder uit naar een laptop, gsm of bedrijfswagen? Is een goede verlofregeling een absolute must? Je doet er goed aan ook over deze zaken vooraf al goed na te denken. Deze kunnen voor een stuk een loon compenseren dat iets lager ligt dan wat jij voor ogen had. Voor veel werkgevers zijn deze voordelen makkelijker te realiseren dan een hoger loon en maak je dus meer kans iets extra te verkrijgen.

De valkuilen


Je mag best ambitieus zijn als het over je loon gaat, maar minstens even belangrijk is het om realistisch te zijn. Het stellen van te veel eisen zal je onderhandelingspositie onder druk zetten en kan er zelfs voor zorgen dat er geen akkoord gevonden wordt. Zoek voordien eens op wat het gemiddelde loon is voor iemand met jouw ervaring en kennis en baseer je daarop.
Weinig werkgevers zullen al je eisen inwilligen. Oefen daarom voordien het gesprek zodat je op een constructieve en positieve manier tegenargumenten kan bieden. Wie zelfzeker overkomt en met goede argumenten over de brug komt, maak een grotere kans om toch een deel van de eisen ingewilligd te zien. Is er echt geen ruimte voor de werkgever om aan je voorwaarden tegemoet te komen, reageer hier dan op een positieve manier op en beleg eventueel een nieuwe afspraak. In geen geval mag je je laten verleiden tot het uiten van een negatieve reactie. Wat nu een nee is, kan na een positief gesprek misschien later een ja worden als je het volwassen en correct aanpakt.
Veel succes van onze kant alvast.

Reacties

Populaire posts van deze blog

We strive to develop quality mobile and web applications

Life isn't about finding. Life is about creating. Only those who risk going too far can possibly creating something valuable. I started a new company for custom web development and marketing.

See this video on Youtube

Dergatsjev show you fascinating and cool personal videos, which are provided with all kinds of tips & tricks. Whether it's match-play tutorials, live performances, football, entertainment or travel and events. You can find it on our own YouTube channel! fully provided with commentary, we show you the coolest videos. Subscribe now to our YouTube channel to stay informed of our latest and newest videos!  

Voetbaltrainer gezocht in Antwerpen, voetbaltrainer / coach worden? Gediplomeerde Jeugdtrainer?

Wij - K. Rupel Boom FC - zijn voor volgend seizoen 2021-2022 op zoek naar gemotiveerde jeugdtrainers. Wil je ons team komen versterken binnen ons nieuw project KRBFC 2.0, lees dan hieronder waarom jeugdtrainer worden bij KRBFC iets voor jou zou kunnen zijn ...   Waarom bij K.Rupel Boom FC jeugdopleider worden? Wij zijn een familiale club. We werken als "ONE TEAM" in een vernieuwde structuur en omkadering met topaccommodatie (nieuwe kunstgrasvelden). Je krijgt interne begeleiding, opleiding en ondersteuning aangeboden door onze club. Er zijn ook doorgroeimogelijkheden. We begeleiden spelers op interprovinciaal en/of regionaal niveau en bieden een combinatie van spelplezier en degelijke opleiding binnen één van onze ontwikkelingsfases 2v2/3v3/5v5/8v8/11v11. Momenteel zijn we op zoek naar nieuwe collega's voor verschillende leeftijdsgroepen. We hebben vacatures voor: T2 voor U19 & Beloften ( UEFA B of UEFA A & physical coaching zou een troef zijn )  U10IP ( Get.