Doorgaan naar hoofdcontent

Paintballen, puzzeltocht, schilderen, escaperoom


Paintballen, puzzeltocht, schilderen, escaperoom. Zoek het woord teambuilding in Vindazo en je wordt gebombardeerd met duizenden ideeën. Al die activiteiten zullen beslist amusement leveren, maar gaat een werkgroep er ook beter van functioneren?¨Vaak kwam het voor dat collega`s vrij vroegen om niet aan de teambuilding deel te nemen; ze zagen er de toegevoegde waarde niet van in¨. Tine van Thielen (UGent) kon uit conversaties met leidinggevenden concluderen waarom: ¨Meestal werd er maar wat geregeld en zat er geen meerwaarde aan het uitje vast, terwijl die meerwaarde net de clausule is om teambuilding te laten functioneren. ¨ Ben je een beste team builder en teambuilder? Check onze vacatures op Vindazo voor sales manager 

Paintball versus escape room


Dat er over de doeltreffendheid van teambuilding weinig wetenschappelijke analyse is uitgegeven, ligt volgens Martijn van der Spek, die aan de Universiteit Utrecht een ontwikkeltraject voor groepsdynamica opricht, onder andere aan de methodologie. ¨Het is erg lastig om zulke gevolgen te meten op de lange termijn. Wat uit onderzoeken over teambuilding naar voren komt, is dat het niet noodzakelijk nuttig is voor de uitkomst van het team, maar dat het de band tussen collega`s kan versterken. ¨
Professor Anja Van Den Broeck is van mening dat verbondenheid tussen collega`s groeit, als ze samen iets meemaken. ¨Teambuilding is alleen maar positief; het hoeven geen grootse dingen te zijn, zoals iedere maand met het hele team gaan survivallen. Besteed liever tijd aan `miniteambuildings`; fijne alledaagse verstandhoudingen tussen collega`s.¨

Blaas het begrip teambuilding niet op, aldus de slotsom die Van Der Spek op basis van wetenschappelijke vakliteratuur en eigen ondervinding concludeert. ¨Je kunt best met collega`s gaan paintballen, maar verwacht er geen grandioze resultaten van. De teambuilding zorgt ervoor dat de moeilijkheden op het werk even worden vergeten, maar het is onzin dat het problemen zal oplossen. Als je bent een  hr manager en op zoek bent voor een nieuwe uitdaging. Check recente vacatures op Vindazo.be


Als abonnee van Vindazo , krijgt u niet alleen ons nieuws, maar heeft u ook de mogelijkheid om toe te treden tot het gehele archief op onze vacatures. Daarnaast beschikt u over flinke prijsverminderingen op een aantal zeer interessante activiteiten, op de HR  Seminaries, HR  Conferenties en HR  Masterclass.
Register voor nieuws per e-mail Vindazo voor werkgeversReacties

Populaire posts van deze blog

We strive to develop quality mobile and web applications

Life isn't about finding. Life is about creating. Only those who risk going too far can possibly creating something valuable. I started a new company for custom web development and marketing.

See this video on Youtube

Dergatsjev show you fascinating and cool personal videos, which are provided with all kinds of tips & tricks. Whether it's match-play tutorials, live performances, football, entertainment or travel and events. You can find it on our own YouTube channel! fully provided with commentary, we show you the coolest videos. Subscribe now to our YouTube channel to stay informed of our latest and newest videos!  

Voetbaltrainer gezocht in Antwerpen, voetbaltrainer / coach worden? Gediplomeerde Jeugdtrainer?

Wij - K. Rupel Boom FC - zijn voor volgend seizoen 2021-2022 op zoek naar gemotiveerde jeugdtrainers. Wil je ons team komen versterken binnen ons nieuw project KRBFC 2.0, lees dan hieronder waarom jeugdtrainer worden bij KRBFC iets voor jou zou kunnen zijn ...   Waarom bij K.Rupel Boom FC jeugdopleider worden? Wij zijn een familiale club. We werken als "ONE TEAM" in een vernieuwde structuur en omkadering met topaccommodatie (nieuwe kunstgrasvelden). Je krijgt interne begeleiding, opleiding en ondersteuning aangeboden door onze club. Er zijn ook doorgroeimogelijkheden. We begeleiden spelers op interprovinciaal en/of regionaal niveau en bieden een combinatie van spelplezier en degelijke opleiding binnen één van onze ontwikkelingsfases 2v2/3v3/5v5/8v8/11v11. Momenteel zijn we op zoek naar nieuwe collega's voor verschillende leeftijdsgroepen. We hebben vacatures voor: T2 voor U19 & Beloften ( UEFA B of UEFA A & physical coaching zou een troef zijn )  U10IP ( Get.