Doorgaan naar hoofdcontent

Hoe kom je gemotiveerd over?


Je kunt de recruiter wel vertellen dat je gemotiveerd en enthousiast bent, maar laat het ook merken tijdens het gesprek. Hier zijn 3 goede tips die je daarbij zullen helpen.


1. Meen wat je zegt en toon het ook.Je eerste kans om te laten zien dat je gemotiveerd bent is je CV. Toon dat je geïnteresseerd bent, Leg uit waarom je zowel de job als het bedrijf interessant vindt? Noteer je kennis in je CV en vraag om een afspraak.Zorg er ook voor dat je motivatiebrief daadwerkelijk ‘gemotiveerd’ overkomt. Verwerk hierin wat jou jou zelf maakt. Je moet jezelf kennen als de best. Maak je motivatiebrief kort en bondig.

2. Doe je uiterste best bij de eerste kennismaking.


Bij de eerste kennismaking Geef je veel onbewuste en bewuste signalen af. Kom je op tijd? Is je kleding aangepast en heb je moeite gedaan om er goed uit te zien. Straal een mix uit van dynamiek, gretigheid en enthousiasme. Dat zijn allemaal kleine factoren die tonen dat je gemotiveerd bent voor de job en dat je er belang aan hecht.

3. Deel je ervaring met de recruiter.


Het is belangrijk om tijdens een sollicitatiegesprek onder woorden te brengen wat je dacht en wat je voelde bij het zien van de vacature.Wat verwacht van de job? Waar ben je eigenlijk precies naar opzoek? Onderbouw deze vragen en probeer zo geloofwaardig over te komen. Kom origineel, met je eigen verhaal en eigen ervaring.

Reacties

Populaire posts van deze blog

We strive to develop quality mobile and web applications

Life isn't about finding. Life is about creating. Only those who risk going too far can possibly creating something valuable. I started a new company for custom web development and marketing.

See this video on Youtube

Dergatsjev show you fascinating and cool personal videos, which are provided with all kinds of tips & tricks. Whether it's match-play tutorials, live performances, football, entertainment or travel and events. You can find it on our own YouTube channel! fully provided with commentary, we show you the coolest videos. Subscribe now to our YouTube channel to stay informed of our latest and newest videos!  

Voetbaltrainer gezocht in Antwerpen, voetbaltrainer / coach worden? Gediplomeerde Jeugdtrainer?

Wij - K. Rupel Boom FC - zijn voor volgend seizoen 2021-2022 op zoek naar gemotiveerde jeugdtrainers. Wil je ons team komen versterken binnen ons nieuw project KRBFC 2.0, lees dan hieronder waarom jeugdtrainer worden bij KRBFC iets voor jou zou kunnen zijn ...   Waarom bij K.Rupel Boom FC jeugdopleider worden? Wij zijn een familiale club. We werken als "ONE TEAM" in een vernieuwde structuur en omkadering met topaccommodatie (nieuwe kunstgrasvelden). Je krijgt interne begeleiding, opleiding en ondersteuning aangeboden door onze club. Er zijn ook doorgroeimogelijkheden. We begeleiden spelers op interprovinciaal en/of regionaal niveau en bieden een combinatie van spelplezier en degelijke opleiding binnen één van onze ontwikkelingsfases 2v2/3v3/5v5/8v8/11v11. Momenteel zijn we op zoek naar nieuwe collega's voor verschillende leeftijdsgroepen. We hebben vacatures voor: T2 voor U19 & Beloften ( UEFA B of UEFA A & physical coaching zou een troef zijn )  U10IP ( Get.